Трагедија на Флорида, две годишно момче ја застрелало мајка си

27 април, 20110
gun1

Во Флорида се случила семејна трагедија во која починала 33 годишната Julia Bennett. Таа е мајката на две и пол годишниот син кој испукал куршум од пиштолот, и при тоа куршумот завршил во грбот на мајката.

Таа починала на лице место. Во моментот на пукањето таткото на момчето се обидувал да му го земе пиштолот, но за жал не успеал. Тој веднаш се јавил во полиција и побарал помош. Со неверување ја објаснувал ситуацијата обидувајќи се да ги контролира емоциите.

На таткото на момчето му се заканува пријава за невнимателност.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/