Трансформиран Москвич 407 автомобил во мебел!

9 ноември, 20110
1

Не знаеме дали е тренд или е само „обично ремек дело“. Ова е е стар Moskvich-407 претворен во собен мебел, покриен со златна боја и свила. Тој е продаден за 10,000 евра или околу 13,000 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş