Бебешки животинчиња и миленичиња! :)

9 ноември, 20110
young-hedgehogs-1[2]

Не знаеме дали некое животно може да произведе неубаво новороденче. Секое од овие новороденчиња се преслатки . Мачките се докажаа како еден од најобожаваните милиничиња и животни насекаде низ светот. Како и да е, постојат премногу други животинчиња кои можат да се споредуваат со мачињата ако збориме за тоа колку се слатки. Еве некои фотографии од нив.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş