Тргаична смрт за Чарли Харпер

28 јуни, 20110
charlie-harper-charlie-sheen-ex-cbs-credit

“ Два и пол мажи “ ќе се претвори во мрачна серија… но само за момент. Според магазинот TMZ можеме да бидеме сигурни дека Чарли Шин нема никогаш повеќе да го видиме. Новото сценарио, за продолжението на оваа хит серија Чарли Харпер ќе доживее тешка сообраќајна несреќа, која ќе заврши со смрт.

Што се однесува до Ештон Качер, тој дефинитивно е дел од актерската екипа. Тој ќе се појави со улогата сосед, на преостанатите мажи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi