Тројката повторно се обедини, е сега проблемите следат!

28 јули, 20110
paris_hilton

Парис Хилтон, Линѕи Лохан и Бритни се тројката која ќе биде актуелна во престојниов период. Судејќи според нивните способности соло да се истакнуваат и да прават проблеми, сега сите заедно со здружени сили ќе бидат уште поинтересни.

Тие веќе ги започнале заедничките излегувања. Минатиот викенд биле во еден елитен ноќен клуб во Лос Анџелес, каде пиеле до раните утрински часови.

Акохолот им помогна дополнително да ги заборават несогласувањата и навредливите зборови кои си ги упатија една на друга пред извесен период.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit