Убедливо најлошите реклами досега !

1 август, 20110
reklami

Американците имаат искуство со снимањето ефтини и глупи реклами, од кои не само што нема да му помогнат на производот да се продава повеќе, туку и ќе ве заболи стомак од смеење.

Денеска секој дневно сме почастени на тв каналите со смепни, глупи и бизарни реклами.

Ѕвездени стази, познатата хит серија се искористи како инспирација за снимањето на една од најлошите реклами кои сме ги виделе.

Погледнете ги видеата од најлошите реклами, во продолжение!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi