Uma Thurman на летување во Хрватска?

20 мај, 20110
Uma+Thurman1

Познатата актерка Uma Thurman беше дел од екипата на жирито на овогодинешниот Кански филмски фестивал. Во Кан таа се сретнала и со Владимир Краљевиќ, кој е сопственик на лиценцата за Мис на универзумот. Во разговорот со него таа најавила дека многу се големи шансите ова лето да се одмори во Хрватска.

Сепак тоа ќе зависи и од нејзините работни ангажмани, но таа признала дека навистина ќе и биде драго доколку на одмор оваа година биде во Хрватска.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma