Mel Gibson не го сакаат во Кан

20 мај, 20110
Mel+Gibson+Cannes

Актерот Mel Gibson  се појави на Канскиот филмски фестивал, но не беше баш најдобро пречекан од публиката. На премиерата на неговиот нај нов филм “The Beaver” добил лоши критики, па потоа кога застанал на црвениот килим со својата колешка Jodie Foster публиката ни најмнлку не го поштедила од овациите и гласните реакции кои покажувале дека е не пожелен. Тој позирал со Jodie без да покаже дека тоа допира до него, како воопшто да не му смета што публиката не го сака.

http://www.youtube.com/watch?v=-hnIz1TSM-4&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma