Уште еден рај на Земјата, Муша Кеј и Островите на крајбрежјето Коперфилд

25 декември, 20110
1

Скриени помеѓу островите Ексумас, на Бахамите, лежат приватните острови на Муша Кеј и островите на крајбрежјето Коперфилд. Над 700 акри на природна убавина може да ви припаѓаат на вас и на уште 24 ваши селектирани гости. Доколку некогаш го доживеето ова место, Ве очекува импресивна убавина и единствени авантури. Прекрасно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanmaEskişehir Odunpazarı Escort Işıltı