Вака брани Валдес во слободно време:)

29 октомври, 20110
0

Голманот на Барселона, Виктор Валдес со својата сопруга Јоанда Кардона снимиле едиторијал за списанието DTLux. Со провокативна фотосесија покажлеа зошто се најсекси пар во Шпанија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma