Џастин Бибер плаши колешки:)

29 октомври, 20110
Untitled

Џастин Бибер снимал реклама со една русокоса убава девојка за парфемот “Someday” . Како што се ближи Ноќта на вештерките пред врата, така Џастин одлучил малку да се пошегува и добро да ја исплаши неговата добра пријателка …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi