Валентино и неговиот дом од 11 милиони долари

15 јуни, 20110
ValentinoGiancarlo Giammetti

Светски познатиот италијански дизајнер и почитуван моден кратор Валентино Гаравани, одлучи да ја продаде својот луксузен стан во Њујорк, за кои бара 11 милиони долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma