Вампирката во секси издание…

13 август, 20110
kristen 2v

Кристен Стјуард во едиторијалот за модниот магазин “W”, го доловува стилот на секси актерка од шеесетите години на минатиот век. Убавата бринета, која недамна заврши со снимањето на послениот филм од сагата “Twilight”, изјавила дека се збогувала со својот лик. Во филмот, нејзиното момче Едвард (Роберт Патинсон) мара да ја транформира во вампир, за да и го спаси животот. Во “вистинскиот” живот, Роберт и Кристен се забавуваа неколку години.

Што да правам, сакам вампири! Читав “Twilight” на 16 години, и мислев дека ова е идеална љубовна приказна”, изјави актерката на која оваа серија донесе планетарна слава.

Се заљубува во вампир, се мажи, раѓа натприродно чудо од дете и станува вампир, Кристен изјавува дека не е лесно да се помине сето тоа.

“Кога завршивме со снимањето на последната сцена, почувствував дека ќе полетам во небо и од секоја пора на мојата кожа ќе пробие светлина. Никогаш во животот не сум се чувствувала полесно”, изјавува актерката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit