Великодушната Наоми

25 јануари, 20110
naomicampbell

Манекенката Наоми Кембел која инаку не е позната по благонаклонетоста кон луѓето, овој пат изненади. Во неделата вечерта, таа беше гостинка во еден ноќен клуб во Лондон, заедно со нејзиниот пријател Роберт Хансон, актерката Камерон Дијаз и нејзиното момче Алекс Родригез. Дрштвото по се, изгледа убаво се забавуваше со шампањ и вотка до раните утрински часови, кога Наоми ја покажа својата галантност оставајќи 6000 евра бакшиш на келнерката во клубот. Девојката останала изненадена од гестот на Наоми, оставајќи еден куп пари како бакшиш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi