Vero Moda колекција за пролет-лето 2011

28 април, 20110
naslovna veromoda

Новата колекција на Vero Moda е шарена и женствена, составена од парчиња кои се наменети за секојдневните излегувања и елегантни парчиња за вечерни излегувања. Што се однесува на шминката и фризурата се препорачува природниот изглед, со минимална шминка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi