Kate Hudson тајно се верила

28 април, 20110
kate-hudson-matt-bellamy

Актерката Kate Hudson која го очекува второто дете со нејзиното момче Matthew Bellamy објави дека се верила и дека наскоро ќе има свадба.

Таа гостувала во едно телевизиско шоу, каде се појавила со прстен на раката. На прашањето што значи прстенот, дали има некаква новост таа одговорила дека најново е дека таа се верила со своето момче. При тоа изјавила дека Matthew ја побарал за жена на многу романтичен начин.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma