Cher го нападна Donald Trupm

28 април, 20110
cher

Пејачката Cher, која е познато дека е страствен подржувач на актуелниот претседател на Америка го нападна Donald Trump, кажувајќи многу погрдни зборови за него.

Откако Donald излезе во јавноста со обвинението дека Barack Obama не е роден во Америка, а со тоа и не може да биде претседател стана мета на фановите и подржувачите на Obama.

Cher на својот профил на Twitter напишала дека Donald е никаквец кој не може да си го најде задникот ни со своите две раце и мапа. Таа го обвинила и за непримерно однесување. Како пример го навела неговото недолично однесување со некоја млада девојка со големи гради додека бил во Аспен.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma