Верувам во свет брак и моногамија!!! Ама до пола :)

13 јули, 20111
marijana-cvrljak-03

Маријанче како и да е стана атракција. Макар и за мајтап:). Триста интервјуа направи. Си се “ подотвори “ пред се. Си кажа дека и во бракот не била “целосна” божем мажот ја клецкал до пола, па си кажа дека “таман” и бил по мерка “таквиот” на Немеш, па си “раскажа” како е добра “вјиерница”…читај права католикиња, па си се опушти да признае дека мажот и бил џентлмен, па не ја “демолирал” кога се вратила дома, и така натака. Сега божем ќе се посветела на ќеркичката… И се вратило мајчинството…Лелеее… Абе оди Маријанче снимај си “порничи” и терај “даље” . Зае.и и “лажна кариера”, зае.и и празни ветувања… Каква си наивна, и одлично помина.

One comment

  • Igor

    13 јули, 2011 at 10:44

    Lele ne mi se veruva seuste deka pobedi edna kurva koja najverojatno imala dogovor so emotions za pari da ima seks , ama narod glup ili mesteno kako i se na ovie prostori, neka gi kazat javno glasovite. Neznam i nemam komentar, uste se pravi nevina i kao sece veni po Nemes – mnogu se zaljubila… strasno

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit