Victoria Beckham некогаш и сега!

18 април, 20110
victoria10

Некогашната членка на Spice Girl, Victoria Beckham го прослави својот 37-ми роденден. Од нејзините почетоци па до денес, забележани се видни трансформации во изгледот. Таа не изгледала од секогаш онака како што изгледа сега. Во прилог ви покажуваме неколку фотографии кои ја покажуваат трансформацијата на Victoria.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma