Видео: 15 начини како да носите парео

4 август, 20110
pareo

Пареото е еден од спасителите на секоја жена, особено кога се оди на плажа. Оваа традиционална облека од Тахити ги премина границите уште многу оддамна, и за среќа на жените стигна и кај нас. Пареото одлично ќе ги сокрие оние делови од телото кои не сакате да ги покажете или сакате да ги задскриете.

Има неколу начини да го носите пареото. Погледнете го видеото и одберете која варијанта е најдобра за вас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit