Видете зошто Жизел сеуште е најплатен модел!

4 август, 20110
zizel naslovna

И покрај тоа што таа неоддамна се породи сепак е во одлична форма. Жизел и понатаму е на врвот по заработувачката.

Благодарение на модните кампањи за Версаче и H&M таа минатата година заработи 45 милиони долари.

Освен во манекенството Жизел е вклучена и во дизајнерството. Таа работи за колекцијата за една модна куќа, за што изјавува дека е поинтересно да си вклучен во процесот на дизајнирање отколку во презентирање на моделите.

Погледнете зошто таа е на врвот на листата за најплатени модели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit