Видео: Beyonce и помага на Michelle Obama во борба против дебелината на децата

28 април, 20110
beyonce_knowles

Beyonce е дел од кампањата која ја започна првата жена на Америка, Michelle Obama. Со новиот сингл “Move your body” Beyonce ги натера децата да “мрдаат” заедно со неа и на тој начин да и се спротивстават на дебелината.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mYP4MgxDV2U

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi