ВИДЕО: Двоен удар од гром

28 април, 20110
Untitled

Човеков е феномен, двапати го удира гром во рок од неколку минути и пак стана на нозе.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZxviQhZkIZ0

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi