Видео: Без сомнение тој е кралот на мастурбацијата!

21 декември, 20110
Видео: Без сомнение тој е кралот на мастурбацијата!

Масанобу од Токио е светскиот шампион во мастурбација. Ова младо момче веќе три години по ред го држи светскиот рекорд, откако на светското првенство во самозадоволување без прекин успеал да мастурбира 9 часа и 58 минути. Рокордот тој го постави во 2008 година.

Овој млад јапонец секој ден тренира и тоа минимум два часа. Во тренинзите понекогаш му помага и девојката која најчесто го мери времето, а тука се и внимателно избраните филмови и секс играчки.

httpv://www.youtube.com/watch?v=SNH5EUw7gxk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma