Видео: Britney си најде замена

16 мај, 20110
Видео: Britney си најде замена

На шоуто “Britain’s Got Talent” се појави девојката Lorna Bliss, која била облечена идентично како и нејзиниот идол, Britney во спотот за песната “Toxic”, со што буквално ги шокирала членовите на жирито и многубројната публика.

Ова не е прв пат таа слепо да ја следи Britney, досега се има шишано келава само за да биде иста како својот идол.

http://www.youtube.com/watch?v=JiIqar2DbN8&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi