Justin Bieber го пречекаа само седум фанови на аеродромот во Хонг Конг

16 мај, 20110
justin-bieber-05

Дали Justin Bieber има проблем со своите фанови? Ова е прашањето кое се наметна откако се објавени снимиките од пристигнувањето на Justin Bieber на аеродромот во Хонг Конг. Тој во моментов е во Хонг Конг, како дел од турнејата низ Азија. Но, кога пристигнал на аеродоромот него го пречекале само седум фанови. Бројот на обезбедувањето бил три пати поголем од присутните фанови.

http://www.youtube.com/watch?v=v6vczjy-a1c&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi