Видео: Двоец за одличен успех!

24 јули, 20110
marc-anthony-pitbull

Откога се здружи со Џенифер Лопез, Pitbull сними дует со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони.

Новиот видео запис за песната “Rain over me”, во соработка со Pitbull И Марк Ентони е веќе објавен.

Песната и видео записот дополнително ја заинтересира јавноста, бидејќи е објавена токму сега, кога Марк се разведува со неговата сопуга.

Pitbull и Џенифер Лопез соработуваа на песната “On The Floor”, која се најде на нејзиниот последен албум.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit