Видео: Џастин снимаше реклама за својот парфем

25 мај, 20110
justin-bieber-perfume

Џастин Бибер го промовираше својот прв парфем, кој е наменет за оние кои сакаат да се приближат чекор поблиску до неговиот свет. Парфемот е наречен “Someday”. Тој успеа да ја снима и првата реклама.

Во продолжение погледнете ја рекламата на Џастин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi