Видео: Џастин Тимберлеик и Мила Кунис покажаа што е право пријателство

6 јуни, 20110
Mila+Kunis+Justin+Timberlake+eat+pizza+while+MvAGucYV0hul

И овогодинешното доделување на MTV Movie Awards  не можеше да помине, а да не се случи некоја шега и смислен скеч од страна на учесниците. Оваа година публиката ја изненадија Џастин Тимберлеик и Мила Кунис кои изјавија дека се само пријатели и дека никогаш не биле во врска. Но дека можат да си дозволат некои работи. Погледнете што…

http://www.youtube.com/watch?v=nqOt_ug_2XI&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/