Видео: Elisabetta Canalis гола се бори за заштита на животните

5 мај, 20110
Видео: Elisabetta Canalis гола се бори за заштита на животните

Познатата италијанска водителка и модел, Elisabetta Canalis е новото лице на здружението за заштита на животните PETA. Таа тргна по стапките на Pamela Anderson, Eva Mendez и многу други убави жени.

http://www.youtube.com/watch?v=2o5PrkwzVeU&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi