Видео и Фото: Паралела помеѓу 1 свадба и 1 порно сесија! :)

25 август, 20110
kim-kardashian-paralela

Пред само неколку дена бидна и долгоочекуваната свадба на Ким Кардашијан и Крис, пред 440 гости во Санта Барбара. Целата венчавка беше строго нaбљудувана од големото обезбедување. Едни од познатите гости беа Линдзи Лохан, Аврил Лавињ, Венус и Серена Вилијамс, Евра Лонгорија. Кардашијан се смета за најплатената реалити ѕвезда, бидејќи таа  така се прослави, а друга професија и нема.

httpv://www.youtube.com/watch?v=W370Zo3iz_Q

Но на денот на нејзината венчавка нејзиното домашно секс видео било видено дури од 2 милиони луѓе. Нејзиното поранешно момче Реј Џи, наводно на денот на венчавката и испратил порака дека на него треба да му се заболагодари за нејзината популарност, бидејќи откако тој го покажа видеото на јавноста славата на Ким пораснала.

Поточно во 2007 година, домашното секс видео стана достапно за јавноста, а Ким тогаш беше прилично непозната за широката јавност. Ким ја тужела компанијата Вивид Ентертејмент за дистрибуција на порното од неа и нејзиното момче, а така заработи и три милиони фунти. Само oсум месеци подоцна Ким и нејзината фамилија добија свое реално шоу.

Иако таа се обидуваше некако луѓето да ја запознаат во друго светло, несеќавајќи се на домашното видео, очигледно некои работи неможат да се избришат, така на нејзината венчавка порно филмот со Ким и Реј станало повторно актуелно.

httpv://www.youtube.com/watch?v=iINEpRUGAn8

Целото домашно секс видео можете да го погледнете тука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi