ВИДЕО: Jennifer Lopez снимаше видео запис за песната “I’m into you”

19 април, 20110
jennifer spot

Уште една песна од престојниот албум на Jennifer Lopez доби свој видео запис. На него таа потврди дека со право ја има добиено титулата за најубава жена на светот. Во продолжение ви прикажуваме само дел од случувањата зад камерите за време на снимањето на спотот за песната “I’m into you”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi