ВИДЕО: Клои Кардашијан ја покажала брадавицата во утринска емисија

10 јуни, 20110
Untitled

Најмладата сестра на кланот Кардашијан, Клои во утринската програма на ТВ “Фокс” им подготвила на гледачите на американската телевизија големо изненадување. Таа во утринската емисија дошла во проѕирна кошула без градник.

Но најтрагичниот момент е тоа што додека “Reyality” ѕвездата дискутирала со водителите во емисијата, едната брадавица и се проѕирала преку кошулата и била во кадар цели 6 минути.
Клои по инцидентот во утринската програма оставила коментар на својот Twitter.

“Сето тоа беше само случајност, по емисијата слатко се изнасмејав. Тоа се случува, што да се прави? Насмевката е најдобриот лек ” напишала Клои, но исто така им се извини на гледачите на телевизиската мрежа” Фокс “.
“Жалам за оние кои ги навредило моето непристојно облекување, изјавила Клои.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/