Видео: Лотар Матеус зависник од секс?

15 јуни, 20110
lotar1

Селекторот на бугарската репрезентација и поранешен сопруг на Маријана Матеус, Лотар Матеус по се изгледа е зависник од видеа кои имаат еротска содржина.

Сите докази говорат дека поранешниот српски зет и некогашен тренер на Партизан, Матеус е лудо заљубен во моделот Јоана Тучинска. Тој постојано гледал во својот мобилен телефон, и најпрво мислеле дека тој гледа некакви фотографии. Но, оние кои биле пољубопитни откриле дека тој често гледа видеа со еротска содржина. Ова е едно од видеата кои Матеус ги гледа често на својот мобилен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/