Видео: Ноле со уште една лекција за Америте, овој пат за спонтаност и скромност!

4 август, 20110
novak nas

Новак Џоковиќ максимално е застапен на американските најпознати шоуа. Овој пат тој беше гостин кај Конан О’Брајан.

Ноле одржа лекција за тоа како треба да се однесува една вистинска ѕвеада. По сите огромни успеси тој сепак остана цврсто да стои на двете нозе.

Повторно ја претстави својата земја со гордост, и скромно зборуваше за своите успеси.

Погледнете го краткиот извадок од гостувањето на Ноле кај Конан О’Брајан, шоуменот кој освен како водител е познат и по тоа што беше сценарист на “Симпсонови”.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NNS2OLJgYgQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit