Видео: Приказна и глас кои нема да ве остават рамнодушни

8 јуни, 20110
Видео: Приказна и глас кои нема да ве остават рамнодушни

На корејската верзија од “Јас имам талент” учествува и едно младо момче од Кореа, кое плени најпрво со неговата скромност, а потоа со тажната животна приказна и на крајот со неговиот глас. Неговите гласовни способности предизвикаа солзи кај сите членови на жирито и целата публика.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/