ВИДЕО: Работава “Нија се посравне”. Фудбалер се покакал на сред терен:)

12 август, 20110
kak

Фудбалерот на мексиканскиот национален тим,  Омар Арелано, сигурно нема по убаво да го памети пријателскиот натпревар против САД, во средата.
Мексиканецот во игра влегол во 62 минута, и имал доволно време да се подготви за натпреварот, но сепак една многу важна работа заборавил, а тоа е да оди во тоалет. Изгледа Арелано во текот на утакмицата малку го “стиснало” и не можел да воздржи, па решил да се ослободи малку. Тоа било видливо на неговите шорцеви, за негова несреќа и снимено од камерите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi