ВИДЕО: Руски хакери украле доверливи фотографии на НЛО. Погледнете!!!

12 август, 20111
ufo

Деновиве на интернет почнала да кружи видео снимка за која авторите тврдат дека се руски хакери кои успеале да украдат доверливи фотографии на кои се гледаат вселенски летала.
Според авторот, сликите биле украдени од руската влада, а на нив, наводно, биле снимени вселенски летала, или обид за реплицирање на вонземска технологија.

Дали со оваа снимка ги разоткриле плановите на руската влада за постоење на НЛО, и дека нивната технологија се користи за воени цели? Или пак се работи за преувеличена изјава која нема никаква врска со реалноста?

Руската влада се уште не го искоментирала овој случај, и се уште не постои официјална потврда за автентичноста на фотографиите. Но сепак, сите љубопитни Попарџии можат да видат и да проценат дали се работи за вистински фотографии или за успешна монтажа.

One comment

  • :D

    12 август, 2011 at 13:44

    Кој знае од кој филм се сликиве ни малку не изгледаат реални

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit