ВИДЕО: Репортер “спасувал глава“ под ракетите на Гадафи

26 март, 20110
1

Овие денови навистина не е лесно да се биде новинар, а дека најопасно е да се биде воен известувач се уверил новинарот на “Ен-Би-Си“, Ричард Енгел. Среде интервју со бунтовниците, силите на Гадафи започнале со гранатирање.

http://www.youtube.com/watch?v=4Bwf9rH-MSk&amp

Извор: Нетпрес

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber