Видео: Ријана повторно со секси настап

7 јуни, 20110
Видео: Ријана повторно со секси настап

Во тек е светската турнеја на Ријана за албумот “Loud”. Во Балтимор се одржа концертот, на кој таа на својата публика и приреди секси настап. За точката која таа ја приреди и требаше помош од една девојка, па Ријана си одбра една од публиката. Погледнете како изгледаше тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma