Видео: Роби Вилијамс по гаќи на концерт

16 јуни, 20110
robbie

По реобединувањето на “Take that” започна нивната европска турнеја. На еден од концертите, Роби Вилијамс имал мал проблем со панталоните.

За време на изведбата “Let me entertain you” панталоните на Роби пукнале, па тој и не се возбудил нешто околу тоа, и дозволил да паднат. Па така си продолжил да пее во гаќи. По ова тој ги замолил своите фанови да му ја пратат снимката на неговиот веб сајт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma