ВИДЕО: Салто пенал

8 април, 20110
ВИДЕО: Салто пенал

Гледавме различни начини на изведување на пенали, но тоа што го стори кадетскиот репрезентативец на Финска, Јонас Јокинен на мечот на својот клуб досега е нешто невидено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi