Забава во облаците

8 април, 20110
Забава во облаците

Светскиот рекород за највисоката забава во светот се случи за време на летот KLM KL627 од Амстердам до Мајами, каде 200 патници играа  на музиката од ди џејскиот сет на Benjamin Bates.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma