ВИДЕО: Само овој е спас за МК фудбалот:) Браво Чиро:)) Салто оп во море:) Браво мајсторе:)

11 август, 20110
Ciro-Blazevic-ostao-bez-OI-u-Londonu_ca_large

Легендарниот фудбалски тренер Мирослав Чиро Блажевиќ ужива одмарајќи се со своето семејство и пријателите пред новите предизвици кои го чекаат за следната сезона. Легендарниот тренер бил фатен како скока на глава од околното пристаниште, пишува Sportski.net.

Чиро најавил враќање во Кина, но се уште чекал одговор и од Иран, но сепак признал дека Египет најмногу го привлекува.
Додека размислува каде ќе ја продолжи својата кариера, Чиро го поминува релаксирано времето со шегување и подгледнување на убави жени на плажата.
Кога ќе престанам да гледам, тогаш одма ќе умрам. Одморот за мене е најголем замор. Јас кога работам тогаш се одмарам, изјавил 74-годишниот Чиро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit