Видео: Шакира била ограбена за време на концертот во Мексико

14 април, 20110
s

Шакира била ограбена додека пеела на концертот во Мексико, интересно е што целиот инцидент е снимен со камера.

Поп ѕвездата се ракувала со публиката и во тој момент и е украден прстенот од нејзината рака известува UsMagazine.com. На видеото се гледа дека Шакира приметила дека прстенот и е украден, но таа иако малку збунета професионално го продолжила својот концерт.

http://www.youtube.com/watch?v=O6O2qdV1MnY&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi