Елизабет Харли сака повторно да му се врати на Хју Грант

14 април, 20110
Tom Wargacki

По се изгледа дека врската помеѓу Елизабет Харли и аустралијанската крикет ѕвезда Шејн Варни и не е толку голема и романтична како што изгледаше.

Познатата актерка и фотомодел дури и одпатувала во Аустралија на романтична вечера со крикет ѕвездата но сепак последните гласини велат дека Елизабет сакала повторно да биде во близина на својата поранешна љубов актерот Хју Грант. Таа за Hello магазинот вели дека сака да бидат добри пријатели и ништо друго. Но дали ќе остане на таа теза ќе покаже времето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma