Видео: Шакира меша и по голф терени:)

10 август, 20110
shakira_golf

Атрактивната пејачка Шакира е одлична во танцот и пеењето. Таа изјави дека не е добра во спортот, но голфот одлично и оди токму затоа што оваа игра бара “работа” со колковите. Погледнете како Шакира меша на голф терен

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit