Видео: Shakira во очај гледаше како губи нејзиното момче

21 април, 20110
Shakira_Pique

Атрактивната пејачка Shakira, беше на стадионот да го проследи финалниот натпревар во кој играше нејзиното ново момче, фудбалерот Gerard Pique. Барселона за малку ја загуби победата, но Pique имаше кој да го утеши.

Shakira беше видно возбудена, и целиот натпревар го следеше будно, навивајќи за својот избраник.

http://www.youtube.com/watch?v=41sVI2Om_84&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=zaWWBd0bF5g&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi