ВИДЕО: Што тоа не гледа од небото над Каштела?

7 ноември, 20110
0550007.48

Неодамна на Youtube се појави нова снимка со НЛО над Хрватска, овој пат е снимена во Каштела. Непознат објект се „смести” до Месечината.

Од снимката може да чуеме глас на женска личност која ја изненадил светлечки објект до Месечината па се одлучила да го сними, по што се појавил уште еден непознат објект.

Првиот објект, во еден момент отишол нагоре, па се смирил и останал да стои во место.

Во истиот момент по него се појавил и објект кој имал црвени светла, а необичната појава можете да ја видите во видео. За сега не е познато за каков феномен точно се работи.

Видеото може да го погледнете овде:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş