ВИДЕО: Торнадо на аеродромот во St. Louis

26 април, 20110
eee

Погледнете што се случувало во внатрешноста на аеродромот, луѓе бегале на сите страни за да спасат глава.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/